PETROHRAD

PETROHRAD 2020-08-10T11:56:28+00:00

Project Description

PETROHRAD

16. – 22. august 2020

Program zájazdu:

  1. deň : Odchod zo Zvolena v skorých ranných hodinách. Cesta územím Slovenska, Poľska, Litvy. Vo večerných hodinách ubytovanie na území Litvy, nocľah.
  2. deň : Po raňajkách pokračovanie v ceste územím Litvy, Lotyšska, Estónska a Ruska. Vo večerných hodinách príchod do Petrohradu. Ubytovanie, prvá noc v Petrohrade.
  3. deň : Po raňajkách presun do Petrodvorca, ktorý je považovaný za architektonický klenot celej Ruskej federácie.  Prehliadka barokového komplexu  – palác a park. Po prehliadke presun do malebného mestečka Puškin, komplex Carskoje Selo,  prehliadka paláca Kataríny I. Vo večerných hodinách návrat do Petrohradu, druhá noc.
  4. deň : Po raňajkách prehliadka mesta – Zimný palác (svetoznáma galéria Ermitáž), Nevský prospekt – prechádzka, Chrám Vzkriesenia Krista, Alexandrijské divadlo, Kazaňská katedrála….. Večer návrat a ubytovanie, tretia noc. V noci možnosť sledovať otváranie mostov na Neve.
  5. deň : Po raňajkách pokračovanie v prehliadke mesta – Petropavlovská pevnosť súčasťou ktorej je katedrála s hrobkami cárskej rodiny Romanovcov, domček Petra Veľkého, krížnik Aurora, osobné voľno na nákupy. Po prehliadke návrat na ubytovanie, štvrtá  noc v Petrohrade.
  6. deň : Raňajky, spiatočná cesta územím Ruska, Estónska, Lotyšska, Litvy. Vo večerných hodinách ubytovanie na území Litvy, noc.
  7. deň : Raňajky, spiatočná cesta územím Litvy, Poľska, Slovenska. Príchod do Zvolena v neskorých večerných hodinách.

Cena zájazdu :   569,- € / osoba (pri plne obsadenom autobuse)

Služby CK zahrnuté v cene zájazdu :

Doprava :        luxusný zájazdový  autobus ( klimatizácia, DVD prehrávač, bufet a pod.)

Ubytovanie :  6 x  hotelovej kategórie

Strava:              6 x raňajky na ubytovaní

Iné :                  Sprievodca CK, poistenie CK pre prípad úpadku  v zmysle zákona č. 170/2018 Z.z., DPH.

 V cene nie je zahrnutý vízový poplatok do Ruskej federácie!

Cena zájazdu nezahrňuje ceny vstupov.

Cena a služby zájazdu sú garantované pri nezmenenom kurze a zákonných podmienkach platných v čase vydania programu. (november 2019). Poistenie  nie je zahrnuté v cene. CK môže zaistiť v prípade záujmu objednávateľa „Cestovné poistenie účastníkov zahraničných zájazdov“ realizované cez poisťovňu UNION.  Poistná suma os./ deň  = 2,- €.

Podmienky účasti na zájazde sú súčasťou Všeobecných zmluvných podmienok účasti na zájazdoch CK ČEKAN.

Zmena programu vyhradená!